Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
IVAR HJÄRTQVIST. Kustlandskap, olja på duk, signerad.
305575. IVAR HJÄRTQVIST. Kustlandskap, olja på duk, signerad.
44 x 53 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
44 x 53 cm.
Stadsauktion Sundsvall
517