LODUR, nyrenässans, "Gustaf Becker", 18/1900-tal.

305549. LODUR, nyrenässans, "Gustaf Becker", 18/1900-tal.

Höjd 137 cm. Nyckel, lod och pendel finns.

Bruks och åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Nedre klacken med fleuron saknas på höger sida.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 054