BENGT LINDSTRÖM. "Hjalmar Branting" ur mappen "Svenska män och kvinnor", signerad och numrerad 66/99.

305530. BENGT LINDSTRÖM. "Hjalmar Branting" ur mappen "Svenska män och kvinnor", signerad och numrerad 66/99.

74 x 53 cm.

Aning lös i ram, tejpad baksida.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

74 x 53 cm.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 2 960