LARS NORRMAN. "Kalles Brud", litografi, signerad i tryck.

305497. LARS NORRMAN. "Kalles Brud", litografi, signerad i tryck.

96 x 59 cm.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

96 x 59 cm.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 3 833