LJUSSTAKE, teak. 1960-tal.

LJUSSTAKE, teak. 1960-tal.
305488. LJUSSTAKE, teak. 1960-tal.

Utvikbar ljusstake med låsfunktion i skruvbar kula. Längd 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 530