TOALETT, med handtag,keramik.

TOALETT, med handtag,keramik.
3046516. TOALETT, med handtag,keramik.

Höjd ca 32 cm
Diameter ca 29,5 cm.

repor,använt slitage.

Tema

Ekensholms slott

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 32 cm
Diameter ca 29,5 cm.

repor,använt slitage.

Tema

Ekensholms slott

Antal besök: 528