ARMBANDSUR, 2 st, bl.a. Longines 18k guld. 1900-talets sista kvartal.

304546. ARMBANDSUR, 2 st, bl.a. Longines 18k guld. 1900-talets sista kvartal.

Armbandsur, herr, 18k guld, Longines, 1977, diameter 34 mm, bruttovikt 40 gram. Armband i läder, ej original. Armbandsur, dam, Seiko, guld på stål, diameter 27 mm, bruttovikt 18 gram. Armband i läder.

Bruksslitage. Krona ej original på Longines, fungerar ej, skarpar när man drar skall dra upp den. Graverad SCA.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 524