NILS ERIK JOHANSSON. Vallmo i zinkbalja, färglitografi, Signerad och numrerad, 267/290.

304497. NILS ERIK JOHANSSON. Vallmo i zinkbalja, färglitografi, Signerad och numrerad, 267/290.

28 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 33 cm.

Antal besök: 883