SABEL med balja ,1800-tal.

SABEL med balja ,1800-tal.
3044207. SABEL med balja ,1800-tal.

Omärkt
Längd blad 82 cm totallängd 95 cm.

Ytskikt med slitage.

Tema

Ekensholms slott

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkt

Ytskikt med slitage.

Tema

Ekensholms slott

Antal besök: 957