Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
GUDMUND FORSMAN. "Självporträtt", olja på pannå, signerad och daterad -63.
304415. GUDMUND FORSMAN. "Självporträtt", olja på pannå, signerad och daterad -63.
63 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
63 x 40 cm.
Stadsauktion Sundsvall
3 048