TOR GUNDERSEN. Komposition, blandteknik, signerad och daterad -86.

3040782. TOR GUNDERSEN. Komposition, blandteknik, signerad och daterad -86.

Motivyta ca 60,5 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivyta ca 60,5 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 314