GITARR, Fender Stratocaster, Made in Mexico, 2002.

3039173. GITARR, Fender Stratocaster, Made in Mexico, 2002.

Serienummer MZ 2168956.
Längd 98 cm.
Väska medföljer.

Bruksslitage, smärre repor, märken förekommer. Skada spricka samt delar saknas vid plektrumskydd.

Tema

Pecka Wahlströms instrumentsamling

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer MZ 2168956.
Längd 98 cm.
Väska medföljer.

Tema

Antal besök: 2 229