JULGRANSKULOR, glas. 1900-talets mitt.

303912. JULGRANSKULOR, glas. 1900-talets mitt.

Droppformade med spiraldekor samt kottar.
Längd 8,5 - 16,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 8,5 - 16,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 357