3 st 45x30 cm, en med signatur.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Visst slitage.
Ja
Wanja "Nones" Håkansson (1923–2014)
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!