BOKHYLLA, teak, 1960/70-tal.

BOKHYLLA, teak, 1960/70-tal.
3038093. BOKHYLLA, teak, 1960/70-tal.

Tvådelat,
Undre del med ett dörrpar och två draglådor,.
Längd 95, bredd 42, höjd 170 cm.

Bruksslitage, repor, märken förekommer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tvådelat,

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 757