ELGITARR, mickar märkta Jackson.

3037634. ELGITARR, mickar märkta Jackson.

Längd ca. 99 cm.

Repor, slagmärken, lucka saknas, möjlig lagning. Ej funktionstestat, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 99 cm.

Antal besök: 861