Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
LARS BÖRJESSON. "Rök vid horisonten", olja på duk. Signerad.
303694. LARS BÖRJESSON. "Rök vid horisonten", olja på duk. Signerad.
120 x 124,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
120 x 124,5 cm.
Smärre slitage.
Stadsauktion Sundsvall
2 379