LARS BÖRJESSON. "Rök vid horisonten", olja på duk. Signerad.

303694. LARS BÖRJESSON. "Rök vid horisonten", olja på duk. Signerad.

120 x 124,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

120 x 124,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 727