GITARR, Voss, Tyskland, 1960-tal.

3033063. GITARR, Voss, Tyskland, 1960-tal.

Längd 107 cm.

Slitage, repor, märken, färgsläpp förekommer. Hals något sned.

Tema

Pecka Wahlströms instrumentsamling

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 107 cm.

Tema

Antal besök: 2 065