VINGLAS samt SNAPSGLAS, 12 delar, "Senator", Timo Sapaneva, iittala. 1900-tal.

303244. VINGLAS samt SNAPSGLAS, 12 delar, "Senator", Timo Sapaneva, iittala. 1900-tal.

6 st vinglas, höjd 12,5 cm.
6 st snapsglas, höjd 11,2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st vinglas, höjd 12,5 cm.
6 st snapsglas, höjd 11,2 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 733