TORAH SCROLL BOX, sterlingsilver.

3032059. TORAH SCROLL BOX, sterlingsilver.

Svenskt kontrollstämplad.
Längd ca 34 cm.
Diameter ca 4 cm.
Vikt ca 276,8 gram.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svenskt kontrollstämplad.
Längd ca 34 cm.
Diameter ca 4 cm.
Vikt ca 276,8 gram.

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 348