SKRIVBORD, 3 delar, jugend. 1900-talets början.

302630. SKRIVBORD, 3 delar, jugend. 1900-talets början.

Ek. Bordskiva med 3 underliggande lådor i front samt två hurtsar. Längd 140, bredd 80, höjd 72 cm.

Slitage, smärre skador. Skiva samt hurtsar är renoverad med nedslipad samt behandlad yta.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 196