JUBILEUMSMYNT, 18 st, silver, 1800-2000-tal.

302625. JUBILEUMSMYNT, 18 st, silver, 1800-2000-tal.

Jubileumsmynt från år 1897, 1907, 1921, 1932, 1935, 1938, 1952, 1959, 1962, 1966, 1972, 1975, 1976, 1980, 1983, 1984, 2001 samt 2002.

Bruksslitage, i kasetter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, i kasetter.

Antal besök: 918