BYRÅ, sengustaviansk. 17/1800-tal.

302367. BYRÅ, sengustaviansk. 17/1800-tal.

4 lådor i front. Bredd/längd 102, djup 51, höjd 62 cm.

Slitage, saknar ben, renoverad samt kompleterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 120