SOFFBORD, Alberts, Tibro. 1960-tal.

302329. SOFFBORD, Alberts, Tibro. 1960-tal.

Teak. Längd 130, bredd 75, höjd 55 cm.

Slitage, renoverad/nedslipad bordsyta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 9 149