SOFFA "Koncert" Carl Malmsten. 1900-talets andra hälft.

302170. SOFFA "Koncert" Carl Malmsten. 1900-talets andra hälft.

Klädd i blått orginaltyg, brännmärkt CM på ett ben. Längd ca 170 cm. Armstödstyg medföljer.

Slitage, lösa bårdband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lösa bårdband.

Antal besök: 1 486