KARMSTOL, Yngve Ekström för Swedese, 1960-tal.

302142. KARMSTOL, Yngve Ekström för Swedese, 1960-tal.

Ek samt svart skinn.

Slitage på skinn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek samt svart skinn.

Slitage på skinn.

Antal besök: 1 460