MONA HUSS WALLIN. Flicka på veranda, färglitografi. Signerad, numrerad samt daterad, Nr. 293/460, -79.

302051. MONA HUSS WALLIN. Flicka på veranda, färglitografi. Signerad, numrerad samt daterad, Nr. 293/460, -79.

54 x 42,5 cm.

Fuktfläckar i nedre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 42,5 cm.

Fuktfläckar i nedre kant.

Antal besök: 947