WIWEN NILSSON. Ljusstakar, 3 st, Sterlingssilver, Lund 1974.

3017842. WIWEN NILSSON. Ljusstakar, 3 st, Sterlingssilver, Lund 1974.

Hexagonal form. Höjd 11, 16,5 samt 20 cm. Total vikt ca 730 g.

Bruksslitage. Mindre fläckar och repor.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Tema

Crafoord Curated

Gör en kostnadsfri värdering!

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Tema

Crafoord Curated

Antal besök: 1 881