FIGURIN, porslin, Barn med hund, modell 707, Christian Thomsen, Kunglig Dansk. 1900-tal.

301647. FIGURIN, porslin, Barn med hund, modell 707, Christian Thomsen, Kunglig Dansk. 1900-tal.

Signerad. Längd 15, höjd 15 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 2 279