FIGURIN, porslin, Pojke med ko, modell 772, Christian Thomsen, Kunglig Dansk. 1900-tal.

301640. FIGURIN, porslin, Pojke med ko, modell 772, Christian Thomsen, Kunglig Dansk. 1900-tal.

Signerad. Längd 19 cm, höjd 17,7 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 4 108