FIGURIN, porslin, "Amagerpige", modell 1319, Lotte Benter, Kunglig Dansk. 1900-tal.

301638. FIGURIN, porslin, "Amagerpige", modell 1319, Lotte Benter, Kunglig Dansk. 1900-tal.

Signerad. Höjd 23,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad. Höjd 23,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 557