ERIXSON, SVEN, "X:ET. Ceremoni vid öppen eld, litografi, signerad.

301514. ERIXSON, SVEN, "X:ET. Ceremoni vid öppen eld, litografi, signerad.

34 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 53 cm.

Antal besök: 783