GUNGSTOL, "Isabella" Karl-Axel Adolfsson, Gemla, 1900-talets andra hälft.

301386. GUNGSTOL, "Isabella" Karl-Axel Adolfsson, Gemla, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 114 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 114 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 395