TRÄSKIDOR, 4 par med stavar, 1900-talets första del. märkt bröderna sandström.

3013055. TRÄSKIDOR, 4 par med stavar, 1900-talets första del. märkt bröderna sandström.

Äldre träskidor med bindningar.
Stavar i trä och bambu
Längd 205 - 220 cm.

Slitage, väl använt skick.

Tema

Ekensholms slott

Gör en kostnadsfri värdering!

Stavar i trä och bambu
Längd 205 - 220 cm.

Slitage, väl använt skick.

Tema

Ekensholms slott

Antal besök: 450