DRAGSPEL, Zero Sette Castelfidardo.

3011521. DRAGSPEL, Zero Sette Castelfidardo.

Knappdragspel tillverkat i Italien, modell B 16 C.
Serienummer 39253.
Utgång för förstärkare samt volymrattar.
Väska medföljer, totalt mått inkl väska 24 x 55 x 48 cm.

Gott bruksskick, repor/slitage förekommer.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer 39253.

Antal besök: 1 189