HÖGTALARE, JBL, XTREME 2, 2000-tal.

3010020. HÖGTALARE, JBL, XTREME 2, 2000-tal.

Med kablage, längd ca 29 cm.

Obetydligt slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med kablage, längd ca 29 cm.

Antal besök: 2 285