SKEPPSMODELL, "Santa Maria", 19/2000-tal.

3009956. SKEPPSMODELL, "Santa Maria", 19/2000-tal.

Trä, längd 44 cm, höjd inkl. ställning ca 38,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 286