NILS JOHANSSON. Olja på pannå.

300219. NILS JOHANSSON. Olja på pannå.

Strandkant. Signerad och daterad -66. 33x40 cm.

Bruksslitage.

Nils Johansson (1922–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nils Johansson (1922–2014)

Antal besök: 732