ARMBANDSUR, 14k guld, Omega. 1960/70-tal.

299967. ARMBANDSUR, 14k guld, Omega. 1960/70-tal.

Dam, manuell, safirglas, diameter 19,5 mm. Armband i gulmetall. längd 16 cm. Originalask.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 2 888