FÅTÖLJ, Dux. 1940-tal.

FÅTÖLJ, Dux. 1940-tal.
299803. FÅTÖLJ, Dux. 1940-tal.

Grå klädsel med nackkudde. Svängda armstöd.

Bruks/åldersslitage. Armstöden lite lös vid fästet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 16 880