LJUSSTAKAR, ett par, björk, svärtat trä och benarbete, Empir, sent 1800-tal.

299550. LJUSSTAKAR, ett par, björk, svärtat trä och benarbete, Empir, sent 1800-tal.

Svarvade pelare. Höjd 21,3 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre skada under ljuspipan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 816