ANTON RUTGERS (1898-1954). Hamnmotiv, olja på duk, Nederländerna. Signerad.

299476. ANTON RUTGERS (1898-1954). Hamnmotiv, olja på duk, Nederländerna. Signerad.

16,5 x 23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

16,5 x 23 cm.

Antal besök: 3 143