SPÅNKORGAR, ROTTINGKORGAR, med mera, 9 delar, 18/1900-tal.

299177. SPÅNKORGAR, ROTTINGKORGAR, med mera, 9 delar, 18/1900-tal.

Svampkorgar, m.m.
Största mått, längd 74 cm.
Minsta mått, höjd 20 cm.

Bruksslitage, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svampkorgar, m.m.
Största mått, längd 74 cm.
Minsta mått, höjd 20 cm.

Antal besök: 830