BUTLERS TRAY, engelsk stil. 1900-tal.

298966. BUTLERS TRAY, engelsk stil. 1900-tal.

Fällbara klaffar på sidorna. Längd 109, bredd 79, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 804