Dräktvärja, 1800-tal.

Dräktvärja, 1800-tal.
2989498. Dräktvärja, 1800-tal.

Totallängd: 99 cm Klinglängd 83.

Kavellindning saknas, balja saknas, enstaka rostfläckar på klinga, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 630