808. FLINTLÅSGEVÄR, modell Tower.

FLINTLÅSGEVÄR, modell Tower.
808. 2989420. FLINTLÅSGEVÄR, modell Tower.

Piplängd 99,5 cm. Träkolv med mässingsbeslag, låset märkt "Tower" och "GR" krönt med en krona.

Skador och slitage, märken på kolven och pipan.

Tema

Höstens vapenauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Höstens vapenauktion

Katalognr
808
Antal besök: 1 126