Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
EVA REX. "Matbespisning", mezzotint. Signerad, numrerad och daterad, nr. 18/60, 1993.
298942. EVA REX. "Matbespisning", mezzotint. Signerad, numrerad och daterad, nr. 18/60, 1993.
15 x 9,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
15 x 9,5 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 921