BERTIL VALLIEN. Vas/flaska, glas, "Satellite", signerad, Kosta Boda.

2988496. BERTIL VALLIEN. Vas/flaska, glas, "Satellite", signerad, Kosta Boda.

Höjd ca 41 cm.
Märkt Kosta Boda, Artist coll. B. Vallien, 89254.

Smärre slitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Tema

Ulrica Hydman Vallien och Bertil Vallien

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 41 cm.

Smärre slitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Tema

Antal besök: 1 713