REPSTEGE, trä/rep, 2000-tal.

REPSTEGE, trä/rep, 2000-tal.
2987859. REPSTEGE, trä/rep, 2000-tal.

Mått 180x52x12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 180x52x12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 360